Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 10 stycznia 2012

Dalszy ciąg serduszek i kumihimo

Chociaż nie lubię serc to wyplatanie ich wg mojego schematu bardzo mnie wciągnęło :) A wszystko przez WOŚP :) Udoskonaliłam go jeszcze i w zależności od materiału, stosuję pierwszy lub drugi wariant. Trzy serduszka, które chcę pokazać wyplotłam wg drugiego wariantu z 3 mm kulek karneolu, 2,5 mm kulek granatu i z 2 mm kulek hematytu :) Niestety z kamieni źle się plecie, ponieważ mają z reguły za małe i nierówne otworki :( Wyjątkiem jest ten malutki hematyt, i chyba zakupię go więcej na giełdzie w lutym, jak oczywiście będzie. :)

Karneolowe serduszko.

Karneolowe, granatowe i hematytowe


W porównaniu z 1 grosikiem, aby oddać rząd wielkości moich gigantów


Pogoda jest do bani, aparat też i mimo prób riobienia zdjęć na białym i szarym tle wychodzą takie koszmarki :( Nie mogę doczekać się porządnego aparatu :(

Zamówiłam jakiś czas temu na kumihimo zamszowe rzemienie, a dostałam niestety welurowe- czyli sztuczne :(  Leżały trochę i próbując nowy schemat użyłam tego na próbę. Okazało się, że wyszło to całkiem nieźle (poprzedni wzór tym materiałem wychodzi koszmarnie). Postanowiłam więc wszystkie zużyć i zrobiłam kilka sznurków. Jeden z nich to nawet mój Małż zamówił sobie na brnsę :)Jak zrobię z nich coś konkretnego, to pokażę :)

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne serduszka, a zdjęcia wcale nie takie złe :D

    OdpowiedzUsuń
  2. serduszka sa bardzo piekne,ale szkoda ze nie ma schematu :(

    OdpowiedzUsuń